wtorek, 15 stycznia 2013

Lego Duplo testowanie ze Streetcomem

Dziś post troche inny, bo nierękodzielniczy.
Od 2 lat jestem testerką w Streetcomie i co i raz dostaję jakieś produkty do przetestowania. Kilka tygodni temu dostałam ankietę dotyczącą gier dla dzieci, Jakiś czas po tym dostałam ankiete potwierdzającą adres - znaczy przeszliśmy wstępną selekcje i przeszliśmy do następnego etapu - nastąpiło trochę nerwowe oczekiwanie na dalszy rozwój kampanii. Jaka była moja radość gdy w czwartek 10.01 dostałam maila  potwierdzającego zaklwalifikowanie się do kampanii Lego Duplo, tym razem to tak na prawdę mój synek się zakwalifikował, bo to on będzie, a właściwie już jest testerem.
Od razu powiedziałam mu, że mama dostanie dla niego klocki, że pan je przyniesie w paczce za kilka dni.
Klocki przyszły do nas wczoraj. Synek akurat jadł obiad gdy zadzwonił domofon. Wpuściłam kuriera i zapytałam synka czy wie kto to idzie, a on mi na to "pan z klockami" :)
Paczka oczywiście od razu został rozpakowana były małe popiskiwania, bo stwierdziłam, ze zanim rozpakuje zrobię jakieś zdjecia

Tak wygląda cały zestaw ambasadorki, tutaj umieściłam tylko 1 ulotkę o klockach ale mam ich 12:)
ale potem jaka radość gdy już je dostał w swoje łapki

 za sznureczek można ciągnąć


 albo wpiąć go konikowi na głowę a na głowie konika można zbudować wieżę


 a tak w wielkim skupieniu synek "czytał" przewodnik ambasadorki (mama czytała to i on musiał w swoje łapki wziąć)
Po obiedzie klocki poszły z synkiem spac, opakowanie miało byc przykryte kołderką, żeby nie zmarzły (niestety zdjecia nie zrobiłam).
A po obudzeniu klocki znów poszły w ruch
są 2 żyrafy mała i duża

no i jedziemy :)

Zabawie nie było końca obiad nam się oczywiście przedłuzył, ale nie codziennie dostaje sie taką fajną paczuszkę. Dzięki klockom dziecko ma możliwość rozwijania wyobraźni i kreatywności. Klocki są duże, bezpieczne, poręczne dla małych rączek i bardzo kolorowe. Budowanie z klocków wspaniale rozwija umiejętność koncentracji u maluszka, a rączki stają sie coraz sprawniejsze. Niby kilka klocków a tyyyyleeee można z nich zbudować, nie myślałam że na tak długo zajmą moje dziecię.

2 komentarze: